3.9 C
Kołobrzeg
8 kwietnia 2020
Także.pl

Duże zainteresowanie konsultacjami na Radzikowie

Dzisiaj przy ul. Szymanowskiego w Radzikowie odbyły się konsultacje ws. placu zabaw. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Konsultacje przy ul. Szymanowskiego, tak jak poprzednie przy ul. Armii Krajowej, wzbudziło duże zainteresowanie mieszkańców. To kolejne miejsce w Radzikowie, po Placu Trzech Pokoleń, które ma szansę przejść gruntowne zmiany. Zgodnie z zapowiedziami prezydent Anny Mieczkowskiej, miejskie inwestycje będą konsultowane z mieszkańcami, którzy to są ich głównymi odbiorcami. Każdy z przybyłych mógł podzielić się swoim pomysłem oraz zapoznać z propozycjami Anny Mieczkowskiej. Prezydent podkreśla, że koncepcja musi zostać wypracowana wspólnie.

Dużo pomysłów mieli zarówno młodzi jak i starsi mieszkańcy dzielnicy. Najbardziej oczekiwanymi inwestycjami są: plac zabaw dla dzieci, kompleks boisk oraz strefa aktywności dla seniorów. Muszę mieć pewność, że to co tu przygotujemy, tak jak w przypadku Placu Trzech Pokoleń, będzie dobrze przemyślane – mówi Anna Mieczkowska

Powiązane wpisy

Mieczkowska: całą swoją energię musimy skoncentrować, żeby pomóc mieszkańcom [wideo]

Redakcja

Konferencja prezydent Anny Mieczkowskiej [wideo]

Redakcja

Rząd nie zgodził się na dodatkową pomoc dla przedsiębiorców. Zachodniopomorski Pakiet Antykryzysowy zablokowany

Redakcja