17.2 C
Kołobrzeg
5 lipca 2020
Także.pl

Dozór policyjny dla 41-latka

Policjanci z Gościna policjanci zatrzymali 41 latka, który jest odpowiedzialny za rozbój. Sprawca używając wcześniej siły ukradł mężczyźnie pieniądze.

Sprawca usłyszał już zarzut. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za to przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w miejscowości Nieżyn. Mieszkaniec miejscowości Nieżyn został zaatakowany przez nieznaną wówczas osobę, która przewróciła go na ziemię a następnie przytrzymując zabrała drobną sumę pieniędzy. Zaalarmowani Policjanci z Posterunku Policji w Gościnie, ,wytypowali osobę mogącą mieć związek z przestępstwem. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzewanej osoby gdzie odnaleźli ukrywającego się przed nimi 41 latka – mieszkańca powiatu kołobrzeskiego. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu rozboju.

Mężczyzna przyznał się do tego czynu. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór