18.9 C
Kołobrzeg
9 lipca 2020
Także.pl
Image default

Dobry występ podopiecznych trenera Mieczkowskiego

7 grudnia po raz piąty w Koninie odbyła się Konińska Liga A1, na której rywalizowali zawodnicy sportów walki. W ringu zameldowało się około 100 sportowców. Dobrze zaprezentowali się zawodnicy z kołobrzeskiego klubu Berserkers Team, podopieczni trenera Damiana Mieczkowskiego. 

Uczestnicy rywalizowali w trzech stylach walki – K-1, muay thai i MMA. Kołobrzeg reprezentował m.in. Paweł Maślany, który w kategorii open w pierwszej rundzie wygrał dzięki efektownemu duszeniu zza pleców. Kolejny kołobrzeżanin, Kamil Kubok w kategorii wiekowej kadet do 75 kg, w formule K1 wygrał swój pojedynek jednogłośnie. Krzysztof Mikielewicz w kategorii open formuła K1 w ekspresowym tempie (w ok. 20 sekund) wygrał z Tomaszem „Fit Dzikiem” Łomnickim, zawodnikiem znanym z występów w federacji Free Fight Federation. Brawa dla Szymona Cholewskiego – 13-latek zremisował z aktualnym mistrzem świata dzieci starszych. Z kolei Maciej Augustyn przegrał swój pojedynek po bardzo zaciętej walce.
Wielkie podziękowania dla sponsorów, czyli Hotelu Leda, Trio Molo Cafe i dla pana Mirosława Spera. – mówi trener zawodników, Damian Mieczkowski. 

Powiązane wpisy

Rusza OsiedLove Lato w Mieście

Redakcja

Wracają Poranne Koncerty Kameralne. Pierwszy już w sobotę

Redakcja

Koszykarska Kotwica pozyskała nowego zawodnika

Redakcja

Zostaw komentarz