15 C
Kołobrzeg
25 października 2020
Także.pl

Darmowe wejściówki na koncert kolęd ENEJ

Zapraszamy 28 grudnia (czwartek) o godz. 19:00 na koncert kolęd w kołobrzeskiej katedrze. W tym roku wystąpi grupa ENEJ. Darmowe wejściówki na koncert odbierać można od dnia 18 grudnia w Urzędzie Miasta pokój 101 od 8:00-15:00.

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.