11.1 C
Kołobrzeg
26 maja 2020
Także.pl

Chroń swoje serce

Klub Zdrowia w Kołobrzegu zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę – 13 marca, o godzinie 18.00 – przy ulicy Bocianiej 4 w Kołobrzegu. Temat spotkania to: “Chroń swoje serce, masz je tylko jedno – program żywieniowy”, a przedstawi go pani Lidia Szłowieniec.

Lidia Szłowieniec – wieloletnia prelegentka i promotor zdrowego stylu życia, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz dietetyki i poradnictwa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. “Choroby serca zabijają ludzi o wiele za wcześnie, a wielu pacjentom nie udaje się nawet zdążyć do szpitala po pierwszą pomoc. Możesz dokonać wyboru i sprawić, że zawał serca czy nagła śmierć na tle sercowym będzie prawie niemożliwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

W Twoim zasięgu jest radykalne obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, co w konsekwencji pomoże odwrócić chorobę niedokrwienną serca. W ciągu ostatnich stuleci badania naukowe dowodzą, że to co spożywamy codziennie i suplementy, które zażywamy nie tylko eliminują czynniki ryzyka chorób serca, ale także cofają skutki, leczą oraz zapobiegają chorobie. Zmiana Twoich nawyków żywieniowych i stylu życia może uratować Ci życie. Poznaj najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób! – Lidia Szłowieniec.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Po spotkaniu uczestnicy będą mieli możliwość degustacji zdrowych potraw, które mają korzystny wpływ na pracę serca.

Powiązane wpisy

Zwiększ częstotliwość mycia włosów w dobie koronawirusa

Redakcja

W poniedziałek w SP6 nie będzie zajęć, szkoła z będzie dezynfekowana [wideo]

Redakcja

Eko, bio…

Redakcja