0.8 C
Kołobrzeg
28 lutego 2020
Także.pl
Image default

„Chcemy spełniać biznesowe marzenia”. 
Tłumy na konferencji #Sukces

Jak rozwijać pasje i firmę, jak zarządzać wizerunkiem, jak zaistnieć w mediach społecznościowych? To jedne z najbardziej gorących tematów w biznesie, tak więc olbrzymie zainteresowanie konferencją #Sukces nie powinno dziwić. Szczególnie, że swoimi radami i doświadczeniem podzielił się m.in. uznany psycholog oraz wykładowca akademicki dr Mateusz Grzesiak, a także Michał Sadowski twórca Brand24. Wydarzenie zorganizowała Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, a patronat nad konferencją objął marszałek Olgierd Geblewicz.

Zdobądź pierwszych klientów fantastyczną obsługą, wnikliwie obserwuj co robią na twojej stronie internetowej, zbieraj recenzje, buduj nieformalne relacje i dziel się swoją wiedzą. Tak w wielkim skrócie można opisać rady Michała SadowskiegoDopiero mój piąty projekt przerodził się w firmę, która zaczęła przynosić zyski. Chociaż na samym początku nikt nie chciał przejąć tego projektu za darmo. Dziś wszyscy oczekują unikalności, game changera. Tak naprawdę nie trzeba tworzyć nowych i unikalnych rzeczy. Czasami wystarczy zrobić coś trochę lepiej – wyjaśniałzałożyciel firmy analitycznej Brand24.

To wystąpienie otworzyło konferencję #Sukces. Na Sali nie brakowało przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm, ale także osób, które są na początku swojej biznesowej drogi, a także studentów.

– Chcieliśmy rozbudzić wyobraźnię i pokazać, że marzenia można realizować, a wiele zależy tak naprawdę od naszej determinacji. Rozmawianie o sukcesie z ludźmi, którzy go osiągnęli może w tym pomóc. Dziś nie brakuje możliwości rozwijania biznesu. Chcemy, by jak najwięcej mieszkańców Pomorza Zachodniego potrafiło odnaleźć swoją drogę, i budowało marki, z których możemy być wszyscy dumni — powiedział Olgierd Geblewicz, który o tym czym jest sukces rozmawiał z popularnym muzykiem Krzysztofem Zalewskim.

Głównym punktem wydarzenia był wykład dr Mateusza Grzesiaka, który wyjaśniał, że sukces nie może być celem samym w sobie, a powinien być tak naprawdę początkiem długiej drogi. By utrzymać się na szczycie należy myśleć o rozwoju, inwestować w siebie, wyznaczać coraz ambitniejsze cele. Pomocnym w tym celu narzędziem mogą być media społęcznościowe. Podczas konferencji opowiadano jak ważne są relacje z partnerami biznesowymi, o czym opowiadała trenerka Tatiana Mindewicz–Puacz, a także humor – co wyjaśnili standuperzy Ola Petrus i Maciej „Lobo” Linke,czy dobre relacje rodzinne i zdrowie. Wiedzą podzieliła się m.in. autorka bloga Mamowymi oczami Agnieszka Kowalska i uznany dietetyk Jakub Mauricz.

– Cieszy nas olbrzymie zainteresowanie, a szczególnie to, że trafiliśmy z naszą konferencją do tak wielu młodych osób. Słowa i przemyślenia naszych prelegentów z pewnością trafiły na dobry grunt. Właśnie dlatego tak bardzo nam zależało o osobach o wyrazistej osobowości z sukcesami na koncie – powiedziaławiceprezes zarządu Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Renata Zaremba. 

Organizatorem konferencji była ZARR S.A. oraz Pomorze Zachodnie. Partnerami wydarzenia była Północna Izba Gospodarcza. Konferencja #Sukces została objęta Patronatem honorowym marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Powiązane wpisy

Filmowy marzec z DKF Sztorm

Redakcja

Eko, bio…

Redakcja

Radni zrównali opłatę uzdrowiskową. Od teraz dzieci i dorośli zapłacą tyle samo

Redakcja

1 komentarz

Kalina 21 października 2019 at 12:34

Bardzo się cieszymy, że wystąpienie Michała było inspirujące!
Serdecznie pozdrowienia od Brand24! 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz