5.5 C
Kołobrzeg
14 listopada 2019
Także.pl
Image default
Kołobrzeg

Był agresywny wobec policjantów. Okazało się, że posiada narkotyki

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego podczas minionego weekendu na terenie Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godz. 06:00 na osiedlu Ogrody. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu odebrał zgłoszenie o leżącej na klatce schodowej osobie.  Skierowany na miejsce patrol obudził mężczyznę któremu to się nie spodobało. Zaczął być agresywny wykrzykiwać wulgaryzmy. Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia, nie chciał się uspokoić . Dodatkowo policjanci dokonali sprawdzenia bagażu mężczyzny ujawniając woreczek z zawartością suszu roślinnego.   

Badanie wykonane w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad 27 gram.  W związku  z powyższym zatrzymany 33 latek został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji.

Zgodnie z art.62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Powiązane wpisy

Zwiększono liczbę pieszych patroli

admin

Oszukał 73 osoby na grach komputerowych

admin

Nie będzie wody na Koralowej, Turkusowej, Tęczowej i Błękitnej

Redakcja

Zostaw komentarz