15.6 C
Kołobrzeg
29 maja 2020
Także.pl

Brąz dla Jedynki

W miniony czwartek 27 kwietnia w Koszalinie odbył się Finał Wojewódzki Rozgrywek Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Po trwających od października eliminacjach w których uczestniczyło ponad 200 szkół z województwa zachodniopomorskiego wystąpiły 4 najlepsze szkoły: Gimnazjum nr 1 z Wałcza, Gimnazjum nr 9 z Koszalina, Gimnazjum nr 1 ze Szczecina oraz Gimnazjum nr 1 z Kołobrzegu. Uczennice klas sportowych Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego odniosły duży sukces zajmując 3 miejsce i zdobywając brązowe medale w tych prestiżowych rozgrywkach. Podopieczne Krzysztofa Ośliśloka wygrały 2-0 z zespołem z Koszalina, natomiast przegrały 2-0 z zespołem z Wałcza oraz po fantastycznym meczu uległy po tiebreaku późniejszym triumfatorką ze Szczecina. Najlepszą zawodniczką zespołu z Gimnazjum nr 1 została Maja Mielczarek.

Na duże słowa uznania zasługują również podopieczni Roberta Szpaka oraz Mariusza Rzeszotka którzy dzień wcześniej uczestniczyli w Finale Wojewódzkim w Policach, niestety zajmując czwarte miejsce.

info: opp.kolobrzeg.pl