24.4 C
Kołobrzeg
4 lipca 2020
Także.pl

Bezpłatne stoisko na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Informujemy, że Powiat Kołobrzeski kolejny raz wykupił jedno ze stoisk podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kołobrzegu, który odbędzie się w dniach 1 – 31 grudnia 2017 roku na Placu Ratuszowym w Kołobrzegu. Dlatego Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza rękodzielników, artystów, Koła Gospodyń Wiejskich, Pracownie artystyczne i wszystkich twórców z terenu Powiatu Kołobrzeskiego, którzy chcieliby wystawić się ze swoimi rękodziełami i je sprzedawać. Powiat Kołobrzeski sfinansuje to stoisko.

„To już kolejna edycja Jarmarku i kontynuacja naszej akcji. Naszym zamysłem jest, aby jak najwięcej z lokalnych twórców, handemakerów czy rękodzielników kolejny raz mogło pokazać się na kołobrzeskim Jarmarku za darmo, zaprezentować swoją twórczość i sprzedawać swoje wyroby. Rozumiemy, że czasami koszt uczestnictwa w tego typu kiermaszach i pokazach jest dla wielu lokalnych wytwórców sporym wydatkiem i barierą, stąd nasz pomysł sfinansowania jednego z domków. Zapraszam gorąco!” – mówi Starosta Tomasz Tamborski.

Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać się poprzez e-mail kontakt@jarmarkikolobrzeg.pl lub telefonicznie pod nr 512 992 863.

Informacje odnośnie Jarmarku dostępne są również na stronie:  www.jarmarkikolobrzeg.pl