18.9 C
Kołobrzeg
3 sierpnia 2020
Także.pl
Image default

11 zarzutów dla recydywisty

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi bezdomny 51-latek. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty kilku włamań, przywłaszczenia dokumentów i oszustwa, których dopuścił się w tym roku.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli rozpoznano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi. Mężczyzna został ujęty w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu zatrzymanego 51 latka okazało się, że jest poszukiwany przez inne jednostki Policji w kraju. Mężczyzna podejrzewany był również przez Policjantów z Kołobrzegu o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi z hotelowego baru. Zatrzymany przywłaszczył również dowód osobisty przy pomocy którego usiłował wyłudzić nocleg. Przy użyci skradzionej na początku kwietnia w Dźwirzynie karty bankomatowej dokonał kilkukrotnie płatności na kwotę blisko 300 złotych.

Mężczyzna usłyszał on łącznie 11 zarzutów w warunkach tzw. recydywy. Sąd w Kołobrzegu zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Źródło: KPP Kołobrzeg

Powiązane wpisy

Oszuści podszywają się pod policjantów. Nie daj się oszukać

Redakcja

Grupa Speed ukarała kolejnego kierowcę

Redakcja

Policjanci edukowali w ramach akcji “Bezpieczne ogrody”

Redakcja

Zostaw komentarz