12.7 C
Kołobrzeg
19 października 2019
Także.pl
Image default
Wiadomości

11 zarzutów dla recydywisty

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi bezdomny 51-latek. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty kilku włamań, przywłaszczenia dokumentów i oszustwa, których dopuścił się w tym roku.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli rozpoznano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi. Mężczyzna został ujęty w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu zatrzymanego 51 latka okazało się, że jest poszukiwany przez inne jednostki Policji w kraju. Mężczyzna podejrzewany był również przez Policjantów z Kołobrzegu o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi z hotelowego baru. Zatrzymany przywłaszczył również dowód osobisty przy pomocy którego usiłował wyłudzić nocleg. Przy użyci skradzionej na początku kwietnia w Dźwirzynie karty bankomatowej dokonał kilkukrotnie płatności na kwotę blisko 300 złotych.

Mężczyzna usłyszał on łącznie 11 zarzutów w warunkach tzw. recydywy. Sąd w Kołobrzegu zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Źródło: KPP Kołobrzeg

Powiązane wpisy

KOMUNIKAT Żłobka KRASNAL

admin

Drogi i chodniki w 2018 roku

admin

Kołobrzeski strażnik graniczny wydobył rannego z rozbitego samochodu

admin

Zostaw komentarz