18.9 C
Kołobrzeg
9 lipca 2020
Także.pl
Image default

100-latka z Byszewa

W czwartek 2 stycznia 2020 roku w sali wiejskiej w Byszewie odbyła się uroczystość 100 rocznicy urodzin mieszkanki Gminy Siemyśl Pani Łucji Kowalewskiej.

W sali wiejskiej w Byszewie w towarzystwie rodziny, bliskich oraz zaproszonych gości świętowała Pani Łucja Kowalewska, która obchodziła swoje setne urodziny. W ten wyjątkowy dzień Jubilatkę odwiedzili Wicestarosta Jacek Kuś oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Antoni Szarmach, którzy w imieniu Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego, Zarządu Powiatu oraz radnych powiatowych wręczyli na ręce Pani Łucji list gratulacyjny oraz drobny upominek urodzinowy. Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze i było okazją do poznania bogatego życiorysu Pani Łucji. Dostojna Jubilatka cieszy się znakomitą kondycją, pogodą ducha i ogromnym wsparciem rodziny. Pomimo sędziwego wieku jest promienna i otwarta na towarzystwo. Oprawę muzyczną zapewnił kołobrzeski chór “Kombatant”.

Pani Łucja urodziła się w Toruniu, a w Byszewie w Gminie Siemyśl mieszka od 1940 roku. Stulatka urodziła 2 dzieci, doczekała się 6 wnucząt i 8 prawnucząt.

Powiązane wpisy

Rusza OsiedLove Lato w Mieście

Redakcja

Wracają Poranne Koncerty Kameralne. Pierwszy już w sobotę

Redakcja

Koszykarska Kotwica pozyskała nowego zawodnika

Redakcja

Zostaw komentarz